736630070 info@variety.cz

O nás? Zkrátka nás máte rádi.

Věděli jste, že i IT profesionál může být fajn člověk? 🙂

Vztahy

Dobré vztahy jsou základ

Zjistili jsme, že nás na IT baví jak technologie, tak lidé, kteří je chtějí využívat pro efektivnější práci při rozvíjení svého potenciálu. Technologiím rozumíme, na tom není nic těžkého. Co nás ale baví ještě víc, je práce s lidmi. Z našich stálých klientů se většinou stávají naši přátelé, kteří nám napíšou, zavolají, když mají problém. My jsme tu od toho, abychom jim pomohli.

V IT oboru se s kolegy pohybujeme již přes 20 let. Za tu dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností, které vám žádné školení nedá. Intuitivně již víme, kde hledat problém dřív, než přijdou na řadu analytické metody. Vždy jdeme v první řadě po tom důležitém. Tedy ochránit byznys klienta a postarat se o zajištění základních životních funkcí i při těch nejdramatičtějších scénářích. 

 

Profesionalita

Lidský přístup

Skvělé výsledky

Let na trhu

Let zkušeností

Spokojených firem

Důvěra

Proč vybrat nás?

V průběhu let, jsme nasbírali řadu zkušeností. Ty technologické a profesní, považuji za samozřejmost. Patří k nim znalost celé škály systémů a postupů předních výrobců jako jsou Microsoft, Apple, Cisco, Aruba, UniFi, HP, Dell, Supermicro, Check Point, Trend Micro, Unix/Linux platformy a mnoho dalších.

Daleko důležitější však často bývá lidský přístup a porozumění klientovi a lidem, kterým máme pomáhat zpříjemňovat práci s IT technikou. Nejsme tým asociálních robotů ze sklepa. Naopak vybíráme si kolegy, se kterými se chceme potkat na obědě, v lese, u vody, na koncertě a při tom víme, že si s nimi vždy dobře popovídáme.

A když je třeba, dokážeme si hrábnout na dno a pomoci vám i kdyby to pro nás nebylo zrovna pohodlné. 

Ostatně, nejlépe se lidi poznají osobně, takže neváhejte a volejte či pište, rádi vás uvidíme.  

Umíme IT opravdu dobře

Neustále se vzděláváme

Máme rádi lidi

Porozumíme si s profesionálem i laikem

Vyzkoušejte si nás 🙂

Kanceláře / sídlo

Variety Group, s.r.o.
Drtinova 10
150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 03887243 / DIČ: CZ03887243
Číslo účtu: 8663494001/5500

Datová schránka: nsays9z
Sp. zn.: C 239494 u Městského soudu v Praze

Pracovní doba

Po-Pá 8:30 – 17:00

Zavolejte nám

+420 736 630 070

Napište nám

info@variety.cz