736630070 info@variety.cz

Správa PC sítí a firemního IT

Rádi vám pomůžeme sladit vaše firemní IT systémy do jednoho efektivního funkčního celku, který vám dělá radost.

SPRAVA IT

Správa PC sítí a celého firemního IT

Představte si situaci, že vaše firemní IT funguje přesně tak, jak potřebujete. Že si užíváte, jak je vaše síť svižná, jak vám každý požadavek na server odpoví dřív, než stačíte přemýšlet nad tím, kolik práce máte ještě před sebou, jak vám tiskárny a scannery fungují kdykoliv je zrovna potřebujete nejvíc. Krásné, že?

Ozvěte se s čímkoliv máte problém, stačí zvednout telefon, napsat na email, vyfotit obrazovku na WhatsApp, nebo cokoliv vám vyhovuje a dát nám vědět co vás trápí. Náš technik si úkol převezme a postará se, aby se vám zase dobře pracovalo.

Buďto vám poradíme obratem po telefonu, emailu, nebo se připojíme vzdáleně na váš počítač, server, tiskárnu či router a uděláme přesně co je třeba bez zbytečného otálení. A pokud by nebylo možné řešit požadavek vzdáleně, nebo byste nás prostě jen moc a moc chtěli vidět osobně (občas se to stane), sedneme do auta nebo na tramvaj a jsme u vás coby dup.

 

Uživatelská podpora

Instalace a konfigurace software

Konfigurace a správa serverů

Dohled nad zabezpečením sítě a zálohy dat

Dodávky tonerů a IT vybavení

Jednání s dodavateli technologií a IT služeb

Průběžné vyhodnocování stavu IT

Smysluplné plánování investic

Dohled nad efektivním využíváním IT

Péče o data

Zálohování dat na prvním místě

Ať se děje cokoliv, nejhodnotnější položka v celé IT infrastruktuře, jsou data. Veškeré dokumenty, databáze, emaily, kontakty, CRM a účetní systémy plné klíčových informací, které dělají firmu firmou. Nejednou jsme u nového klienta zjistili, že zálohy, na které se léta spoléhal pro případ ztráty produkčních dat, zkrátka buďto neexistovaly, nebo byly týdny až měsíce staré. Nebo byly aktuální, nicméně nebylo možné je obnovit, protože zálohovací software nefungoval správně nebo se zálohovalo na poškozené úložiště.

 

Proto klademe vždy velký důraz na kvalitní úložiště a ještě kvalitnější zálohy, které je potřeba denně sledovat a průběžně provádět testovací obnovy.

 

Není dobré na péči o data výrazně šetřit. Když si spočítáme, kolik peněz stojí jeden den provozu celé firmy a k tomu nesplnění závazků partnerům a potenciální nerealizované nové obchody, tak při ztrátě dat jednoho týdne už se dostáváme velmi významné ztráty.

 

O data se dá přijít mnoha způsoby.

 

Nechte si od nás navrhnout efektivní a spolehlivé řešení, za které dáme ruku do ohně ať můžeme všichni dohromady klidně spát.

 

CO NA TO NASI KLIENTI

Jak dobré je míti kvalitní IT

Vykradli nás. Nebýt online zálohy dat, mohli jsme firmu zavřít. Veškerá data se povedlo obnovit na zapůjčený server během 24 hodin. Děkujeme za neúnavnou práci Variety Group na obnovení i v noci. Můžeme zase pokračovat na všech svých rozpracovaných zakázkách.
(podle skutečné události)

Pepa Šťastný

Smolař a syn, s.r.o.

Náš současný správce IT odjel na dovolenou do Afriky v průběhu komplikované přestavby virtuálních serverů a virtuálních sítí bez předání dokumentace a hesel, a už tam zůstal. Kluci z Variety Group nám vše od základu zdokumentovali a dokončili konfigurace k naší spokojenosti.
 (podle skutečné události)

Tomáš Nešťastný

Cestovní agentura, a.s.

Kanceláře / sídlo

Variety Group, s.r.o.
Drtinova 10
150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 03887243 / DIČ: CZ03887243
Číslo účtu: 8663494001/5500

Datová schránka: nsays9z
Sp. zn.: C 239494 u Městského soudu v Praze

Pracovní doba

Po-Pá 8:30 – 17:00

Zavolejte nám

+420 736 630 070

Napište nám

info@variety.cz